TAMSALU   PÄEVADE   SPORDIPÄEV

                      27. mail ( pühapäeval )  2012.a.

 

                                         K A V A

 

 

10.00    Rattaorienteerumine:

           Pandivere piirkonna Tamsalu rajad           (start EPT mäe juures, lõpp kooli pargis)

11.00    Tamsalu valla 2012a. lahtised  MV kergejõustikus                                (staadionil)

              Vanuseklassid ja alad :

              Lapsed  -10 aastased ja noored 11a. – 15a.  :  4-võistlus (60m, kaugus, pall, 500m)

                Noored 11-15 aastased : kuul, ketas, oda

                Täiskasvanud: naised  -34 a. , mehed  -39 a.: 100m, kaugushüpe, 400m, oda, ketas, kuul

                Veteranid:   100m, kaugus, oda, ketas, kuul.

                            naised vet. I     35 a.- 54a

                                           vet. II    55a. ja vanemad

                                 mehed  vet. I   40 a.- 59a.

                                             vet.   II 60a. ja vanemad :

 

                                                                11.00    Ketas (M, Mvet., noored)

                                                                             Oda, kuul (N, Nvet., noored)

 

                                                                12.00     Ketas (N, Nvet., noored)

                                                                              Oda, kuul (M, Mvet., noored)

                                                                             Kaugus (4-v.)

                                               

                                                                 13.00    Pall   (4-võistlus T,P) /2 viskepaika/

 

                 13.15    Kaugus (N)

                                                                              100m (M), 60m (4-v P)

 

        13.45   Kaugus (M)

                 100m (N), 60m (4-v T)

 

        14.20    500m (P,T  4 - võistlus)

       400m ( M, N)

       

                Kergejõustiku autasustamine toimub peale alade lõppu

 

11.00      Laste jooksud                                                                                            (EPT mäel)   

                  1-3 a.         4a.  5a.                    6a. P ja T ,  7a P ja  T

12.00      Lasteaedade ja kooli 1.klasside teatevõistlused                                        (EPT mäel)

                10 last võistkonnas  - 5 võistlust

13.00      Meeste paarisvõrkpall                                                  (kooli pargis või spordihoones)

14.00      Korvpall  „Siin- ja sealpool”                                         (kooli pargis uuel väljakul)

              Korvpalli vaheaegadel esinevad tantsutüdrukud

15.30      Korvpall                                                                                                    (kooli pargis)

16.30      Naiste võrkpall                                                              (kooli pargis või spordihoones)

 

 

        TULE OSALEMA JA VÕTA SÕBER KA KAASA !