header image
Uudised arrow Newsflash arrow Saalihoki huvilistele.
Saalihoki huvilistele. Print
Tulemas on järjekordsed Tamsalu MV saalihokis. Tutvu juhendiga:
I Eesmärk
Populariseerida saalihokit Tamsalus ja selgitada välja Tamsalu meister ning üldine paremusjärjestus.

II Aeg ja koht
Võistlused toimuvad etappidena Tamsalu Spordikompleksi võimlas. Täpne ajakava selgub peale lõplikku registreerimist 30.11.2013.

III Korraldamine
Võistluste korraldajad on SHK Tamsalu EBE ja Tamsalu Spordikompleks . Peakohtunik on Andres Aosaar.

IV Osalejad
Võistlema on oodatud kõik Tamsalu valla endised ja praegused elanikud, töölised või mingil muul moel Tamsaluga seotud inimesed. Osaleda võivad ka mängijad, kes esindavad mistahes spordialal Tamsalu klubi või võistkonda 2013/2014 hooajal, lisaks mistahes spordiala Tamsalu klubide endised mängijad, kasvandikud ja juhendajad. Mängijad, kellel on kehtiv leping mõne Eesti saalihokiklubi või võistkonnaga, saavad osaleda ainult lepinguga seotud klubi loal ja kokkuleppel. Alla 14-aastased noored lubatakse mängima lapsevanema kirjalikul nõusolekul. Võistkond koosneb kuni 10 liikmest (lubatud on meeste ja naiste segavõistkond). Võistkonna registreerimistähtaeg on 30.11.2013. Võistkonna nimelise registreerimise tähtaeg on 10.12.2013. Võistkonna saab registreerida võttes üendust Andres Aosaar´iga, tel. 5273860 või aadressil Osalustasu võistkonnale on 50 €, mis tuleb tasuda hiljemalt 15.11.2011. MTÜ Tamsalu EBE arveldusarvele 221031154092. Võimalik on tasuda ka sularahas.

V Läbiviimise kord
Võistlused viiakse läbi absoluutarvestuses. Väljakul on korraga 4 väljakumängijat ja väravavaht. Mängu aeg on 2 x 10 minutit (jooksev aeg, mängu 3 viimast minutit on puhas aeg). Viigilise tulemuse korral toimuvad karistusvisked (4 mängijat mõlemast võistkonnast, viigi korral jätkavad karistusvisetega teised võistkonna liikmed). Hooaja jooksul mängitakse läbi 3x, etappidena . Esimene etapp toimub detsembris (ühe päevane,kõik mängivad kõigiga läbi), teine etapp toimub jaanuaris või veebruaris. Playoffid toimuvad märtsis või aprillis. Mänguaeg playoffides on samuti 2 x 10 min (jooksev aeg, mängu 3 viimast minutit on puhas aeg). Viigilise tulemuse korral toimuvad playoffides karistusvisked (4 mängijat mõlemast võistkonnast, viigi korral jätkavad karistusvisetega teised võistkonna liikmed). Playoffides mängitakse välja kõik kohad. Mängitakse vastavalt ESHL reeglitele.

VI Varustus
Soovitav on, kuid ei ole nõutud võistkondadel ühevärvilised särgid ja võistleja number. Nii väravavahi varustust, hokikaigast kui ka ühevärvilisi eraldussärke saab laenutada spordihoonest. Laenatud varustuse purunemisel tuleb see kinni maksta vastavalt hetke hinnakirjale.

VII Loobumine ja loovutamine
Juhul kui võistkonnal ei ole väljakul vähemalt nelja väljakumängijat ja väravavahti ning kui ettenähtud mängu alguskellaajast on möödunud 15 min, loetakse võistkond mängu loovutanuks v.a juhul, kui vastasvõistkond on nõus ootama, kuid mitte kauem kui 30 min mängu alguskellaajast. Mängu loovutanud võistkonnale loetakse tulemuseks 0:3. Rohkem kui ühest mängust loobunu eemaldatakse võistlusest, osalustasu sel juhul tagastamisele ei kuulu. Samuti ei kuulu tagastamisele osalustasu juhul, kui võistkond on otsustanud hooaja mistahes põhjusel katkestada.

VIII Protestid
Mängu ajal erinevatest asjaoludest tingitud protestidest tuleb teatada kirjalikult peakohtunikule 15 min jooksul pärast lõpuvilet. Protesti esitaja maksab koos protesti esitamisega protestimaksu 150 €, mis tagastatakse vaid juhul, kui protest heaks kiidetakse. Protesti aluseks võetakse osapooltelt seletuskirjad ning pannakse kokku komisjon, mis teeb vastava otsuse.

IX Autasustamine
Kolme esimest võistkonda autasustatakse medalitega. Lisaks selgitatakse välja ka Tamsalu valla hooaja parim mees ja naismängija, parim väravavaht ning resultatiivseim mängija. Välja on pandud ka eriahinnad.

X Üldiselt
Kõik juhendis määratlemata ja vaidlusalused küsimused lahendab peakohtunik või vajadusel vastav komisjon.
Kommentaarid
Palun registreeru ja logi sisse

Küsitlus
Viimati lisatud
Populaarsed teemad
Statistika
Liikmeid: 42
Uudised: 481
Lingid: 0
Külastajaid: 1014185
Külastus
Praegu on kodulehel 55 külalist

Liitu meililistiga Tamsalu Sport

E-post: